Ece Erken'in dava günü! Sapığı hakim karşısında..

Ece Erken'i 3 yıldır telefonla taciz eden sanığın akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için mahkeme Adli Tıp Raporu istedi.

Ece Erken'in dava günü! Sapığı hakim karşısında..

Sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ve kendisini telefon üzerinden sürekli rahatsız eden Erdal Çınar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında Ece Erken'e, Çınar tarafından atılan 'Hayırlı akşamlar Ece hanım, müsait olduğunuz zaman görüşebilir miyiz" dediği, 2019 yılında beri Erken'i rahatsız ettiği ve alınan tedbir kararlarına uymadığı belirlendi.

ece erken şafak mahmutyazıoğlu

Savcılık, Erdal Çınar hakkında 'Kişinin huzur ve sükunetini bozma' suçundan üç aydan bir yıla kadar ceza istemiyle dava açtı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya sanık Erdal Çınar ve Ece Erken avukatlarıyla birlikte katılım sağladı. Erken, şikayetçi olduğunu dile getirdi. Sanık yazılı savunmasını sundu.

ECE ERKEN MAHKEME

TANIKLAR DİNLEDİ

Duruşmada tanık olarak yapımcı Bilal Özbilge dinlendi. Özbilge, "Sanığı tanımam daha önceden numaramı bir şekilde bulmuş ve sürekli olarak rahatsız etmeye başlamıştı. Bir keresinde Ece ağlayarak geldi. Sanığın kendisini otoparkta üzerine doğru yürüdüğünü ve koşarak güvenliğe sığındığı söylemişti. Bende dışarı çıkmıştım ama sanık gitmişti." dedi.

ECE ERKENİN SAPIĞI

"ECE TANISAYDI BEN DE TANIRDIM"

Bir diğer tanık olarak dinlenen Erken’in arkadaşı Sezer Çakır ise, "Ece, sanığı tanısaydı ben de tanırdım. Zaten Ece ile çok yakın arkadaşız. Ece, sanığın kendisini rahatsız ettiğinden bahsetti. Kesinlikle sanığı evine davet etmedi. Sanık sürekli Ece’ye baskı yapıyordu. Ece de bu durumdan çok korkuyordu." dedi.

ece erken söylemesem olmaz

"İDDİALARI TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ!"

Sanığı tanımadığını belirten Ece Erken ise, "İddiaları tamamen hayal ürünüdür. Sanık, 3 yıldır bu eylemlerini sürdürmekte, olmayan şeyleri olmuş gibi göstermektedir. Akli melekelerinin yerinde olmadığını düşünmekteyim." dedi.

ece erken kim

SANIK YALANLADI!

Duruşmada söz verilen sanık Erdal Çınar, Erken’i tehdit etmediğini belirterek beraatini istedi.

AKLİ DENGESİNE BAKILACAK!

Sanık Erdal Çınar’ı, Adli Tıp Şube Müdürlüğü’ne sevk ederek suç yönünden gözlem altına alınmasına gerek olup olmadığına dair rapor alınmasına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

ece erken seksi pozlar

"KARARI HAKİMLER VERECEK"

Duruşma çıkışında açıklama yapan Ece Erken, "Aklı dengesi yerinde olup olmadığına karar verilecek, ondan sonra inşallah önümüzdeki celse gereken kararı hakimler verecek." dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 07:55

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE