Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşanıyor mu? Fotoğrafla cevapladı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile üç ay önce dünyaevine giren Ece Erken, eşi ile yer aldığı fotoğrafları silip soyadını da değiştirince, 'boşanıyorlar mı?' haberleri gündeme geldi. Ünlü sunucu, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla iddialara nokta koydu.

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşanıyor mu? Fotoğrafla cevapladı!

Haziran 2021'de Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah masasına oturan Ece Erken, bu güzel haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. 

BİZ EVLENDİK

Eşi ile fotoğrafına "Herkese selam, biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize sonra dostlarımıza, sevenlere yanımızda olan herkese teşekkür ederiz" notunu düşen sunucu, soyadına 'Mahmutyazıcıoğlu'nu eklemişti.

Bir süredir 41 yaşındaki iki çocuk babası avukat eşi ile görüntü vermemesi dikkatlerden kaçmayan Ece Erken, yaptığı hamlelerle de kafaları karıştırdı.

SOYADINI KALDIRDI! 

43 yaşındaki güzel, önce Instagram hesabından eşi ile yer aldığı fotoğrafları sildi. Sonrasında ise 'Mahmutyazıcıoğlu' soyadını profilinden kaldırdı.

Ece Erken’in bu hareketi, 'evlilik bitiyor mu?' sorusunu akıllara getirdi. Oğlu Eymen ile tatile çıkan ünlü sunucu, Instagram'da yaptığı paylaşım ile söz konusu dedikodulara yanıt verdi.

HER ŞEY YOLUNDA

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir araya gelen Ece Erken, geçirdikleri eğlenceli anlardan fotoğraf paylaşıp, kalp ve nazar boncuğu emojisi ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER