Ece Erken ile Işın Karaca Instagram'da kapıştı

Demet Akalın'ın polemik yaşadığı Özlem Ada Şahin'e yönelik sözler sarf eden Işın Karaca'ya, Söylemezsem Olmaz sunucusu Ece Erken'den eleştiri geldi. Akalın ve Karaca'nın daha önce birbirleriyle kavgalı ve küs olduklarını kaydeden Erken, şimdi ise iki ismin yan yana durarak Şahin'e laf etmelerini 'vıcık vıcık ilişkiler' olarak değerlendirdi. İkili, sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan birbirleriyle tartıştı.

Ece Erken ile Işın Karaca Instagram'da kapıştı

Beyaz TV'de sabah kuşağında ekrana gelen magazin programı Söylemezsem Olmaz sunucusu Ece Erken dün yayınlanan programda, Demet Akalın ile Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin arasında yaşanan saat polemiği haberinin ardından magazin dünyasıyla ilgili yorumda bulundu. Ekrana gelen görüntülerde Demet Akalın'ın yanında bulunan Işın Karaca'nın da Özlem Ada Şahin'e yönelik sözlerini eleştiren Ece Erken, Işın Karaca ile Demet Akalın'ın yakın zamana kadar kavgalı olduklarını, şimdi hiçbir şey yaşanmamış gibi Özlem Ada Şahin'i eleştirdiklerini söyledi.

"Sanat camiası tam bir çöplük, herkes vıcık vıcık"

Magazin dünyasını çöplük olarak tanımlayan Ece Erken, kameralar önünde yaşanan onca kavgaya rağmen bir süre sonra herkesin çok samimi olmasını dile getirerek eleştirdi. Erken, "Sanat camiası gerçekten bir çamur, bir çöplük. En kötüsü de ne biliyor musun; insanların arkasından da konuşmuyorlar, kameraya söylüyorlar. Kameraya söyledikten aylar, yıllar sonra vıcık vıcıklar... Demet Akalın, Işın Karaca ile kavgalıydı, daha önce neler söyledi. Şimdi yine yan yanalar. Bu olabilir mi? Olabilir tabii ama arada bir özür vardır, affetme vardır. Işın Karaca, Demet Akalın'a çok öfkeliydi. Işın Karaca şimdi de Demet Akalın'ın polemik yaşadığı Özlem Ada Şahin'e laflar söylüyor. Bitirin arkadaşlığınızı, bir susun artık" ifadelerini kullandı.

İşte o anlar:

"Yorumculuk yaptığın magazin bu programı bu dünyadan!"

Ece Erken'in sanat camiasına yönelik bu eleştirisinin videosu, programın Instagram hesabında yayınlanırken, programda adı geçen Işın Karaca bu videoya çarpıcı bir yorumda bulundu. Ece Erken'i hedef alan Karaca, "Sevgili Ece, sanat camiası çamur, çöplük derken ne demek istediğini anlamış değilim. Yorumculuk yaptığın magazin programı bu dünyadan! Miden bulanıyora kadar getirmişsin olayı! Bi abartma istersen. Herkes herkesi tanırken, bu denli yükseklerden atmak ne kadar doğru, bilemiyorum... Beni herkesleştirmeye çalışma lütfen! her şeye ve herkese cevabım var! Sahte ayyy uyylara da gerek yok! Benim kadar istikrarlı dostluklar yapan yok mu bu camiada!" değerlendirmesinde bulundu.

Ece Erken'den yanıt gecikmedi

Işın Karaca'yı etiketleyerek yoruma yanıt veren Ece Erken ise, "Sevgili Işın, sanat camiası çamur derken işte tam da bu durumu anlatmaya çalıştım... Demet'le ilgili bize anlattıklarından sonra samimi olmana şaşırdık ama direkt üstüne alınmışsın. Aslında biz genel konuşmuştuk. Aynı fikirdeyim, bazen kendimiz de dahil hatalar yapabiliyoruz. Ondan arkadaşlarımı ünlü olmayan tayfadan seçiyorum, seçmeye çalışıyorum" sözlerine yer verdi.

Demet Akalın'dan Berkay'a saat göndermesi

Selin Ciğerci'nin kına gecesi çıkışında Işın Karaca ve Buse Varol ile mekandan çıkan Demet Akalın, hediye ettiği saati mağazasına iade ettiği dedikoduları çıkan Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin'e saat göndermesinde bulundu. Buse Varol'a da hediye ettiği saati gösteren akalın, "Her zaman kolunda" diyerek atıfta bulundu.

Berkay Şahin, Demet Akalın ile saat tartışmasına ne dedi?

Ünlü şarkıcı Berkay, eşi Özlem Ada Şahin ile Demet Akalın arasındaki hediye saat tartışmasına yeni bir boyut kazandırdı.

YORUM EKLE