Ece Erken'den Skandal İddia: Beni Vurdurmak İstedi

Yaşadığı aşklarla ve polemiklerle magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken, bu kez de eltisiyle ilgili yaptığı itiraflarla gündeme geldi. Eski eltisi Güldeniz Uçar’ı savcılığa şikayet ettiğini belirten Erken, verdiği dilekçede eski eltisinin kendisini vurdurmak istediğini yazdı.

Ece Erken'den Skandal İddia: Beni Vurdurmak İstedi

Ünlü sunucu Ece Erken, yine özel hayatıyla gündemde. Eski eltisi ile sorun yaşayan Erken, Güldeniz Uçar’ı savcılığa şikayet etti. Avukatı Mete Menekşe aracılığıyla savcılığa başvuran Erken, dilekçede eltisinin bir facetime sohbeti sırasında kendisini vurdurtmak için Fatih Sipahi isimli bir arkadaşından yardım istediğini belirtti. Ece Erken, bu tehdidi kendisine sohbete tanıklık eden Fatih Sipahi’nin eski sevgilisi Özge Özel’in ilettiğini ifade etti.

GÜZELLİK MERKEZİ KURŞUNLANMIŞTI

Özge Özel, geçtiğimiz günlerde sahibi olduğu güzellik merkezinin eski sevgilisi Fatih Sipahi tarafından kurşunlaması olayıyla gündeme gelmişti.

CANLI YAYINDA AĞIR İFADELER KULLANMIŞTI

Magazin Hattı’nın haberine göre, Ece Erken bu olay sonrası can güvenliğinden endişe etmeye başladı ve savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ece Erken, eski eltisi Güldeniz Uçar için Instagram hesabından katıldığı canlı yayında ağır ifadeler kullanmıştı.

100 BİN TL’LİK TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Öte yandan eski elti Güldeniz Uçar’ın da avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı. Uçar, “Bana sosyal medyadan korkunç küfür ve hakaretler etti” dediği Erken hakkında, 100 bin TL’lik tazminat ile dava açtı. Ayrıca Erken hakkında bir aylık uzaklaştırma kararı da aldırdı.

ECE ERKEN DAHA ÖNCE HAKARET CEZASI ÖDEMİŞTİ

Uçar, daha önce Ece Erken’in canlı yayında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle tazminat davası açmıştı. Mahkeme ise Uçar’ı haklı bulmuş ve Erken’e 1.560 TL adli para cezası vermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER