Ebru Yaşar’dan Tarkan’a şaşırtan sözler!

Harbiye Açıkhava Sahnesinde vereceği konsere hazırlanan Ebru Yaşar, geçtiğimiz gün Niaşntaşı’nda objektiflere yakalandı. Tarkan'ın koronavirüs nedeniyle aldığı kararları yorumladı.

Ebru Yaşar’dan Tarkan’a şaşırtan sözler!

Kıyafet provası için orada olduğunu söyleyen deneyimli şarkıcı, koronavirüs geçene kadar konser vermeyeceğini açıklayan Tarkan'ın bu kararını, gülerek "Bizim ihtiyacımız var, Tarkan'ın yok" diye yorumladı.

Harbiye konserini çok önemsediğini söyleyen Ebru Yaşar, sahne kıyafetininde çok iddialı olacağını söyleyip "Kendimce iddialı. Açık değil. Mayo bikini değil, sahneye yakışacak bir kıyafet" dedi.

BAZI SAHNE KOSTÜMLERİ 'EĞRETİ!'

Ünlü şarkıcı, son dönemde kadın starların seksi ve iddialı sahne kostümlerin eğreti bulduğunu açıklayıp, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.

'Kimine yakışıyor, kimine yakışmıyor' diyen Ebru Yaşar, iddialı kıyafetleri özenti bulduğunu söyleyip, son dönemde kıyafetleriyle sahneye damga vuran isimleri şu sözleriyle eleştirdi:

Büyük sahnelerde belki 'evet' çok güzel oluyor ama bizde biraz özenti gibi duruyor sanki. Hala bizde oturmadı o. Bir tık özenti kalıyor. Belki sahneye göre tasarlanmıyor kıyafetler. Biraz sakil duruyor. Özenti duruyor bana göre. Biraz dikkat çekmek için yapıyor olabilirler. Dünya starlarına çok yakışıyorlar. Sahneleri çok büyük o yüzden onlara yakışıyor belki de. Bizde eğreti duruyor bence

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE