Ebru Şancı’dan Koronavirüs İsyanı: ‘Sürekli Tartışıyoruz…’

Futbolcu Alparslan Öztürk ile evli Ebru Şancı’dan koronavirüs isyanı geldi. Eski manken, “Yan yana olmuyor. Sürekli tartışıyoruz” sözleri ile şok etti.

Ebru Şancı’dan Koronavirüs İsyanı: ‘Sürekli Tartışıyoruz…’

Ebru Şancı, Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vakaların artması üzerine herkesin eve kapandığı ölümcül koronavirüs ile ilgili isyan gibi açıklamalarda bulundu. ‘2. Sayfa’ adlı magazin programına telefonla bağlanan eski manken Göztepespor’da top koşturan eşi Alparslan Öztürk ile sürekli tartışmaya başladıklarını söyledi.

“KATLARI AYIRDIK…”

“Alparslan, Göztepespor'da oynadığı için haftanın 5 günü İzmir'deydi. İki haftada bir de deplasmana gidiyordu. Fazla görüşemiyorduk” diyen Ebru Şancı, “Salgın korkusundan Bodrum'a geçtik. Ama aynı evde bu kadar uzun süre yan yana kalmaya alışık değilmişiz. Sürekli tartışıp, sürtüşüyoruz. Allah'tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık” ifadelerini kullandı.

Eski manken Ebru Şancı ve futbolcu Alparslan Öztürk, 2015 yılında Belçika'da dünyaevine girmişti. Çift, Ekim 2016 yılında da ikizleri Mila ve Ceylin'i kucaklarına almıştı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER