Ebru Şancı’dan Eda Taşpınar’a sert ‘çekirge’ tepkisi

Eski model Ebru Şancı’dan Meksika tatilinde bir tabak dolusu çekirge yiyen Eda Taşpınar’a sert tepki geldi. Şancı’nın yorumu herkesi şaşırttı.

Ebru Şancı’dan Eda Taşpınar’a sert ‘çekirge’ tepkisi

Meksika tatiline devam eden Eda Taşpınar, bir tabak dolusu çekirge yedi. Sosyetik güzel bu anlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Ancak eski model Ebru Şancı’dan fotoğrafa sert tepki geldi.

“ZIKKIMIN KÖKÜNÜ YESİN…”

Dobralığıyla bilinen Ebru Şancı, Eda Taşpınar’ın paylaşımına sessiz kalamadı. Çekirge dolu tabağı görünce sinirlenen Şancı, “Zıkkımın kökünü yesin” şeklinde yorum yaptı.

Eda Taşpınar’a takipçilerinden de tepki geldi. Birçok kullanıcı dünyanın koronavirüsüyle mücadele ettiği şu günlerde bir tabak dolusu çekirge yiyen Eda Taşpınar’a sitem etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 17:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE