Ebru Şallı:Kimse İçimdeki Fırtınayı Bilemez Bunu Kafalarına Soksunlar!

Kısa bir süre önce evlat acısı yaşayan Ebru Şallı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eleştirilerin hedefi olmuştu. Şallı, sonunda sessizliğini bozdu ve kendisini eleştirenlere sitem etti.

Ebru Şallı:Kimse İçimdeki Fırtınayı Bilemez Bunu Kafalarına Soksunlar!

Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl hayatını birleştirdiği eşi Uğur Akkuş'un 36. yaş gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Şallı'nın "En mutlu yaşın olsun aşkım. Meleğimin uğuristanı" yazdığı bu fotoğrafına eleştiri yağdı.17 Nisan 2020'de lenfoma nedeniyle hayatını kaybeden oğlu Pars'a 'meleğim' diyen Ebru Şallı’ya, eleştiri yağdı.Bunun üzerine Şallı, yapılan eleştirilere sessiz kalamadı.

KİMSE İÇİMDEKİ FIRTINAYI BİLEMEZ


Ebru Şallı,fotoğrafa gelen eleştiriler üzerine sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:"Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim.Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar." diye isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 08:50

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE