Ebru Şallı’dan Duygulandıran Sözler: “Çaresizlik nedir bilir misin?”

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen ve 2 yıl boyunca kanserle mücadele eden 9 yaşındaki oğlu Pars, Nisan ayında hayatını kaybetmişti. Pars özlemi dinmeyen Şallı, son paylaşımlarıyla takipçilerini duygulandırdı.

Ebru Şallı’dan Duygulandıran Sözler: “Çaresizlik nedir bilir misin?”

Zor günler geçiren Ebru Şallı oğlunun vefatından sonra uzun bir süre sessiz kalmıştı. Yavaş yavaş normal hayatına dönmeye çalışan ünlü model temmuz ayında eşi Uğur Akkuş, Akkuş’un ilk evliliğinden olan çocukları ve oğlu Beren ile Bodrum tatiline çıkmıştı. Şallı’nın sosyal medyadan sık sık tatil fotoğrafı paylaşması takipçilerinden tepki almasına sebep olmuştu.

İSYAN ETTİ

Ebru Şallı tatiline devam ederken 15 Ağustos’ta eşi Uğur Akkuş’un 36. yaş gününü kutladı. Kutlama sırasında çekilen bir kareyi paylaşıp, "En mutlu yaşın olsun aşkım. Meleğimin uğuristanı" yazdı. 4 ay önce kaybettiği oğlu Pars'a 'meleğim' diyen Ebru Şallı’ya eleştiri yağdı. Şallı'nın öncesinde bir mekanda tabak kırarak eğlenmesi de olumsuz yorumlar almasına sebep olmuştu.

Sert eleştirilere maruz kalan Şallı dayanamayıp "Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar" diye isyan etti.

“MELEĞİM HER GECE ETTİĞİM DUAYI KABUL ET”

Şallı’nın dünkü paylaşımları görenlerin içini sızlattı. Pars'ın yaptığı bileklikle fotoğrafını paylaşan Şallı, 'Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et, bekliyorum...' notunu düştü.

Ebru Şallı daha sonra ise oğlu ile Bodrum'da çekilen fotoğrafını 'Çok özledim melek kokulum' notuyla sayfasında yayınladı.

Ünlü model son paylaşımında ise kendisi gibi oğlunu kaybeden yakın dostu Begüm Şen’i etiketleyerek “Çaresizlik nedir bilir misin? Kalbin kanatlanıp gittiği yere bedeninin gidememesidir. Şems-i Tebrizi…” notunu düştü.

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE