Ebru Şallı Uğur Akkuş'un Kucağına Oturup Poz Verdi! Yorumu Olay Oldu

Oğlu Pars'ı kaybettikten sonra sıkıntılı bir süreç geçiren Ebru Şallı, yavaş yavaş hayatın normal akışını yaşamaya başladı! "İlaçlarla ayakta duruyorum" açıklaması yapan Ebru Şallı, kocası Uğur Akkuş ile çıktığı Bodrum tatilinde moral depoladı. Ebru Şallı, son olarak eşi Uğur Akkuş'un kucağına oturarak poz verdi "Patiler mini mini" yorumu yaptı. Ebru Şallı'nın fotoğrafına takipçilerinden oldukça ilginç tepkiler geldi.

Ebru Şallı Uğur Akkuş'un Kucağına Oturup Poz Verdi! Yorumu Olay Oldu

Oğlu Pars'ı kaybettikten sonra sıkıntılı bir süreç geçiren Ebru Şallı, yavaş yavaş hayatın normal akışını yaşamaya başladı! "İlaçlarla ayakta duruyorum" açıklaması yapan Ebru Şallı, kocası Uğur Akkuş ile çıktığı Bodrum tatilinde moral depoladı.

ebru şallı

Ebru Şallı, son olarak eşi Uğur Akkuş'un kucağına oturarak poz verdi "Patiler mini mini" yorumu yaptı. Ebru Şallı'nın fotoğrafına takipçilerinden oldukça ilginç tepkiler geldi.

"AYAKLARIN ÇOK BÜYÜK"

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile aşk dolu tatil pozlarına devam ediyor. Eşinin kucağında poz veren Şallı, kendisine gelen "Ayakların çok büyük" yorumlarından sonra da 36 numara olduğunu söylediği ayaklarını "Patiler mini mini" notuyla paylaştı.

EBRU ŞALLI uğur akkuş

Uğur Akkuş ile Bodrum Türkbükü'nde tatil yapan Ebru Şallı, eşi ile birlikte çekilen bir karesini kalp emojisiyle Instagram hesabının hikayeler bölümünden takipçileriyle paylaştı.

"PATİLER MİNİ MİNİ"

Ebru Şallı, daha sonra kendisine gelen "Ayakların çok büyük" yorumlarına yine yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Eski manken, 36 numara olduğunu söylediği ayaklarını "Patiler mini mini" notuyla paylaştı.

ebru şallı ayak

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 09:38

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE