Ebru Şallı'nın Yüzü Uzun Zamandır İlk Kez Güldü (Video Haber)

İşadamı Uğur Akkuş ile mutlu bir beraberlik sürdüren manken Ebru Şallı, oğlu Pars ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapmış geçtiğimiz Nisan ayında kaybettiği küçük oğlunu anmıştı. Evlat acısını yüreğinde her daim hisseden Ebru Şallı Bodrum'da tatil yapıyor. Ebru Şallı, içinden geçtiği zor dönemi eşi Uğur Akkuş'un desteği ve Bodrum havasıyla atlatıyor. Şallı'nın yüzü uzun bir aradan sonra ilk kez güldü.

İşadamı Uğur Akkuş ile mutlu bir beraberlik sürdüren manken Ebru Şallı, oğlu Pars ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapmış geçtiğimiz Nisan ayında kaybettiği küçük oğlunu anmıştı.

ebru şalı uğur akkuş

Evlat acısını yüreğinde her daim hisseden Ebru Şallı Bodrum'da tatil yapıyor. Ebru Şallı, içinden geçtiği zor dönemi eşi Uğur Akkuş'un desteği ve Bodrum havasıyla atlatıyor. Şallı'nın yüzü uzun bir aradan sonra ilk kez güldü.

EŞİ UĞUR AKKUŞ HEP YANINDA!

Bodrum'da tatil yapan Uğur Akkuş Ebru Şallı çiftini magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer görüntüledi. Evlat acısıyla yüreği yanan Ebru Şallı, içinden geçtiği zor dönemi Uğur Akkuş'un desteği ile atlatıyor.

EBRU ŞALLI

Uzun süredir hiç yüzü gülmeyen Ebru Şallı'ya Bodrum havası ve deniz iyi geldi. Acılı annenin yüzü ilk kez güldü. Magazinburada.net kamerlarını fark ederek görüntülendiklerini anlayan çift kameralara el sallayrak selam verdi.

ebru şallı uğur akkuş bodrum

"OĞLUM BANA ANNE MUTLU OL HEP GÜZEL KAL" DEDİ

Posta'dan Suna Akyıldız'a konuşan Şallı, “Ayakta durmaya çalışıyorum. Aldığım ilaçlarla kafam gidip geliyor. Bu acı öyle zor ki. Tarif edilemez. Oğlum Beren ve eşim Uğur beni hayata bağlıyor. Her an Ponçiğim ile bağlantıdayım. Oğlum gerçek bir melekti. Hastanede biriktirdiği parayla iki omurilik felçlisi çocuğa akülü sandalye almıştı. Allah bana, onun annesi olmayı nasip etti. Şanslıyım ve şükrediyorum” ifadelerini kullandı. 

ebru şallı

Şallı, “Sosyal medyada fotoğraflarım eleştirilmiş. Milletin ne dediğini takmıyorum. Onlara kalsa ölmemi istiyorlar. Öleyim de, ne geçecek ellerine? Ponçiğim’in vasiyetini yerine getireceğim. İlik nakli tecrit odasında bana şunu söylemişti: ‘Anne hep mutlu ol, gül, böyle güzel kal.’ Şimdi bu sözlere sarılıyorum. Allah, Ponçiğim’in gücünü içime verdi” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 17:38

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE