Ebru Şallı Kötü Yorumlara İsyan Etti: 'Çocuğumun İstediğini...'

Geçtiğimiz aylarda oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile Bodrum'da tatile çıkmıştı. Şallı, kendisine gelen kötü yorumlara öfke kustu...

Ebru Şallı Kötü Yorumlara İsyan Etti: 'Çocuğumun İstediğini...'

Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars’ı toprağa veren ve zor günler geçiren Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’la moral tatiline çıktı. Sosyal medya hesabından tatil karelerini paylaşan eski manken, kendisini eleştirenlere isyan etti. 

ebru şallı

Acılı anne, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla; yorumlara adeta ateş püskürdü.

ebru şallı

Şallı, paylaşımında, ”Ne zavallı ve nefret içinde bir yazı. İçinin nefretini kusmuş. Neyi hazmedemedi bu kadıncağız. Nefretle bir yere gelemezsin zaten. O nefret yüzüne böyle yansır işte. Benim arkamda ordu var. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti var. Sen neden bahsediyorsun? Çocuğumun yasını tutma şeklimin, hesabını kimseye vermeyeceğim. Sen kimsin?" dedi.

"Ayrıca benim melek çocuğumu ve beni konuşma, yazma hakkın da yok. Senin de evladın var. Yarın ne olacağı belli olmaz Allah'tan korkun olsun birazcık."

Eski manken, sözlerine; " İki reyting alıp ölen evladımla benle rant sağlamaya çalışmak ayıp desem o da az olur. Çok günah! Nedir bu düşmanlık? Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim. Senin değil! Allah'tan taş yüreğine sevgi, ve merhamet ve şifa diliyorum" diye devam etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 16:48

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE