Ebru Şallı ‘Kırılmadık Tabak’ Bırakmadı!

Eşi Uğur Akkuş ve oğlu Beren’le tatil yapan Ebru Şallı, gittikleri mekanda ‘kırılmadık tabak’ bırakmadı.

Ebru Şallı ‘Kırılmadık Tabak’ Bırakmadı!

Geçtiğimiz Nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, önceki akşam büyük oğlu Beren ve eşi Uğur Akkuş ile eğlenceli bir gece geçirdi. Negatif olan herkes ve her şey ile arama perde çekiyorum" diyen Ebru Şallı, gittiği mekanda tabak kırdı.

“TARİF EDİLEMEZ…”

Oğlunun ölümünün ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve eleştirilere maruz kalan Şallı geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Şallı, “Ayakta durmaya çalışıyorum. Aldığım ilaçlarla kafam gidip geliyor. Bu acı öyle zor ki. Tarif edilemez. Oğlum Beren ve eşim Uğur beni hayata bağlıyor. Her an Ponçiğim ile bağlantıdayım” ifadelerini kullanmıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE