Ebru Şahin ile evlilik hazırlığı yapan Cedi Osman aşkını anlattı: Hayatımdaki en güzel şey...

Hercai dizisinden şöhreti yakalayan Ebru Şahin ile evlilik hazırlığı yapan Basketbolcu Cedi Osman ilk kez içini döktü. Cedi, Ebru'ya olan aşkını anlattı.

Ebru Şahin ile evlilik hazırlığı yapan Cedi Osman aşkını anlattı: Hayatımdaki en güzel şey...


'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Ebru Şahin ile Basketbolcu Cedi Osman'ın tutkulu aşkları hız kesmeden devam ediyor.  Cedi Osman, geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilk adımı atmış, sevgilisine muhteşem bir sürprizle evlilik teklifi etmişti. 

EBRU CEDİ

AŞKINI HAYKIRDI

Kapadokya'da sevgilisinden "Evet" yanıtını alan Osman, verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetti.

CEDİ EBRU

"ÇOK ÖZEL"

Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." diye konuştu.

YÜZÜĞÜ BİR SENE SAKLAMIŞ

Basketbolcu, cümlelerini, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" şeklinde noktaladı.

TEKTAŞI 1 MİLYON TL! 

Cleveland Cavaliers'ta yıllık yaklaşık sekiz milyon dolar kazanan basketbolcu, kendisinden bir yaş büyük oyuncu sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı.

EBRU ŞAHİN YÜZÜK

Cedi Osman'ın evlilik teklifinde bulunmak için aldığı yüzüğün beş karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu iddia edilmişti.

​​​​​​​

Başak Yıldız

YORUM EKLE