Ebru Şahin ile Cedi Osman 25 Haziran'da!..

Ebru Şahin ile Cedi Osman adım adım evliliğe gidiyor. Evlenme kararı alan Şahin ve Osman'dan gelen habere göre ikili 25 Haziran'da nişanlanacak.

Ebru Şahin ile Cedi Osman 25 Haziran'da!..

Ebru Şahin ve Cedi Omsan'dan güzel haber geldi. Şu sıralarda Maldivler'de tatilin tadını çıkaran çift, evlilik planları yapmaya başladı.

TARİH 25 HAZİRAN DÜŞÜNÜLÜYOR 

Ebru Şahin, başrolünde yer aldığı Hercai dizisinin final yapmasıyla NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen sevgilisi Cedi Osman ile birlikte tatilin tadını çıkarıyor. Maldivler tatilinden yayınladıkları fotooğraflar ile sosyal medyayı sallayan çift, magazin dünyasının "En yakışan çiftleri" arasına girdi.

İkilinin yakın çevresinden gelen bilgilere göre, Şahin ve Osman ilişkilerini resmiyete dökecekleri ortaya çıktı. Çiftin 25 Haziran'da Çeşme'de nişanlanmayı planladığı konuşuluyor. 

DÜĞÜN SENEYE 

Düğünü ise önümüzdeki seneye bırakmaya karar veren ünlü çift, 2022 Eylül ayında nikah masasına oturak.

Cedi Osman'ın annesi Binela Osman'ın Ebru Şahin'le çok iyi anlaştığı ve oğluna "Bir an önce evlenin. Birbirinizi çok seviyorsunuz. Bekleyecek ne var?" diye baskı yaptığı da konuşuluyor.

Bu arada Şahin'in yaz sonunda ABD'deki sevgilisinin yanında bir süre kalmak istediği için gelen yeni proje tekliflerini değerlendirmediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER