Ebru Polat'tan Yusuf Güney'e zehir zemberek açıklama

Ebru Polat sosyal medya hesabından Yusuf Güney'e ağzına geleni söyledi. THY'den biletini önceden almasına rağmen Yusuf Güney'in torpil yaptırıp biletinin elinden alındığını iddia ederek Instagram hesabından adeta ateş püskürdü.

Ebru Polat'tan Yusuf Güney'e zehir zemberek açıklama

Şarkıcı Ebru Polat, uçak biletini Yusuf Güney'den önce  almasına rağmen Güney'in torpil yaptırarak biletini elinden aldığına dair açıklama yaptı. 

THY den torpil bulmuş

Polat "Bu insan haklarına aykırı bir durum! THY'nin içinde bir şahısa (YUSUF GÜNEY) e kim bu kadar riskli bir torpil yaptıysa ortaya çıkarılsın! Upgradelerde biletini ilk alan kişinindir o koltuk ve ücretli yolcu gelmediği sürece bileti başka bir upgradeli yolcuyla değiştirilemez! Bu yasal değil! Resmen hak gaspına girer! Bu kadar büyük ve prof işleyen bir kurum olan THY nin adını kim böyle lekeleyebilir... bunu kim yapabilir! Benim kazanılmış hakkım çalındı, gasp edildi.. bunlar yasal değil! Yasal hakkımı kullanıcam! Ben herkese adil davranıyorum, kimseye torpil yaptırmıyorum ayıp be!" ifadelerini kullanarak Güney'e açtı ağzını yumdu gözünü. 

Bu yasal değil! Resmen hak gaspına girer!

Söylediği iddiaların araştırılmasını isteyen şarkıcı aksi takdirde yasal haklarını kullanacağını söyleyerek mağduriyetini dile getirdi. Yusuf Güney tarafından bu açıklamalara henüz bir yalanmalama gelmedi.

Ebru Polat'ın sosyal medyasından yaptığı o açıklamalar;

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 14:54

Nurcan Şahin

YORUM EKLE