Ebru Polat Siyah Mayokinisini Giyip Sükunet Çağrısı Yaptı! 'Sakin Olun...'

Aldığı eğitimle estetisyen olma başarısı gösteren Ebru Polat siyah seksi bir mayokini giyip sosyal medya hesabından paylaştı. Polat, seksi ve bir o kadar da iç gıcıklayıcı resminin yanına hayranlarının kalp krizi geçirmemesi için uyarı notu düştü! "Sakin olun sadece mayokini, herkesin giydiğinden yani!"

Ebru Polat Siyah Mayokinisini Giyip Sükunet Çağrısı Yaptı! 'Sakin Olun...'

Aldığı eğitimle estetisyen olma başarısı gösteren Ebru Polat siyah seksi bir mayokini giyip sosyal medya hesabından paylaştı.

ebru polat

Polat, seksi ve bir o kadar da iç gıcıklayıcı resminin yanına hayranlarının kalp krizi geçirmemesi için uyarı notu düştü! "Sakin olun sadece mayokini, herkesin giydiğinden yani!"

SOSYAL MEDYAYI YAKAN PAYLAŞIM

Ebru Polat, güney sahillerinde yaz mevsiminin tadını çıkarmaya devam ediyor. Aldığı özel eğitimle koluna estetisyenlik mesleğinin bileziğini takan Ebru Polat, Bodrum sahillerinden çok canları yakacak bir pozu sosyal medyadan paylaştı. Ebru Polat'ın "Sakin olun sadece mayokini" diyerek paylaştığı siyah mayokinili cesur fotoğraf sosyal medyanın hararetini yükseltti.

ebru polat siyah mayokini

"EN SON NİHAT HATİPOĞLU'NDA GÖRMÜŞTÜM EBRU POLAT'I"

Sosyal medya kullanıcılarının ağızları Ebru Polat'ın paylaşımını görünce adeta açık kaldı. Kalp krizi geçirtecek cinsten mayokini pozuna "Üff bu ne len, böyle efsanesin Ebru, Bu çok değişik ama!, Ablacım yeni meslek neydi?, En son Nihat Hatipoğlu'nda görmüştüm Ebru Polat'ı" diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler!

ebru polat

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 08:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem
Kerem - 10 ay Önce

Para aga para nihat hayipoğlu programına da çıkartır başka yere de. Kadınları yüceltecekler diye olmadık yerlere alıyorlar camiye çıplak alır gibi. Birader bu dinin kimseye ihtiyacı yok bizim ona ihtiyacımız var bu böle biline.