Ebru Polat İsyan Etti: ‘Çekmeyin Lan…’

Ebru Polat, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile isyan etti. Açıklamasına ‘vicdansızlar’ diyerek başlayan şarkıcı, “Çekmeyin lan böyle videolar” diye de ekledi.

Ebru Polat İsyan Etti: ‘Çekmeyin Lan…’

Ölümcül koronavirüs nedeniyle Türkiye’de 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getirildi. Bu kararın ardından sosyal medyada ülkenin birçok yerinden yaşlılarla ilgili görüntüler paylaşıldı. Önceki akşam paylaşılan ve bir yaşlı vatandaşla dalga geçildiği anlarda kaydedilen video ise büyük tepki çekti.

O video sonrasında paylaşımda bulunan Ebru Polat, isyan etti. “Evde sıkılıyorum diye şımarıklık yapanlar herkesin eşit olması adil bence ben eşitliği seviyorum” diyen şarkıcı, “Çekmeyin lan böyle videolar. İzleyince bir saat ağlıyorum” ifadelerini kullanarak sitemini dile getirdi.

“SIKINTILARINA DESTEK OLUN O ZAMAN…”

Paylaşımında yaşlılara yardım edilmesi gerektiğine de dikkat çeken Ebru Polat, “Yaşlılara dışarı çıkma diyorsunuz; dalga geçen videolar hazırlıyorsunuz. Sadece bağırıyorsunuz. Onların sıkıntılarına destek olun madem” diye ekledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 15:19

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER