Ebru Gündeş'e Hayranlarından Jest! İsteğini Gerçekleştirdiler

Ebru Gündeş’in doğum gününü birbirinden farklı yardım kampanyaları ile kutlayan hayranları, bu yıl da sanatçıyı mutlu etti. Fan Club üyeleri, Gündeş adına engelli öğrencilere bot ve mont hediye etti.

Ebru Gündeş'e Hayranlarından Jest! İsteğini Gerçekleştirdiler

Sesi ve sahne performansıyla milyonlarca hayran kitlesi olan Ebru Gündeş, her yıl olduğu gibi bu yılda doğum gününde hediye yerine hayranlarının bağış yapmasını istedi. Gündeş’in doğum gününü birbirinden farklı yardım kampanyaları ile kutlayan hayranları, bu yıl da sanatçıyı mutlu etti.

ebru

ENGELLİ ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Ebru Gündeş Fan Club üyeleri, Midyat Özel Uğur Tunç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin 250 engelli öğrencisine bot ve mont hediye etti. Öğrenciler, bu güzel jest karşılığında pasta keserek Gündeş'in yeni yaşını kutladılar.

ebru

Öte yandan Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluştuğu sahneye, nisan ayında vefat eden modacı Nur Yerlitaş'ın imzasını taşıyan bir elbiseyle çıkmıştı.Gündeş, “Kıymetli arkadaşım, büyüğüm Nur Yerlitaş’ın benim için diktiği son elbisedir üstümdeki. Son hatırası. Biliyorsunuz çok zor günler geçirdi. Son iki yılında kafasının içinde iki deli tümörle savaş veriyordu. Onu sevgi ve özlemle anmak istiyorum buradan” dedi. Sanatçı, “Senin Olmaya Geldim”i de ünlü modacı anısına seslendirdi.

ebru

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE