Duygu Özaslan'dan olay ifşa! Piyango bugün sana çıktı diyerek paylaştı

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, kendisine Instagram üzerinden çirkin mesajlar gönderen takipçisini ifşa etti. Özaslan, "Belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum" açıklaması yaptı.

Duygu Özaslan'dan olay ifşa! Piyango bugün sana çıktı diyerek paylaştı

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan takipçisinin çirkin mesajını ifşa etti! 10 gün önce geçirdiği kalp krizi sonucu babası hayatını kaybeden Duygu Özaslan, bir takipçisinin kendisine gönderdiği mesajı ifşa etti. 30 yaşındaki fenomen, kendisi hakkında yapılan yoruma tepki gösterdi. 

Duygu Özaslan

Basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile birlikte yeniden Bodrum'a giden fenomene, iddialı pozlarının ardından bazı takipçilerinin tepkisini çekti. 

"TARİFSİZ BİR ACI"

Duygu Özaslan babasının ölüm haberini, Instagram'da yayınladığı gönderiyle duyurmuştu. Özaslan, "Canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı. Hala inanamıyoruz" mesajını yazmıştı. 

"BABANI YENİ KAYBETMEDİN Mİ?" 

Özaslan'ın paylaşımına; "Baban vefat etti hala etkileşim peşindesin", "Babanı yeni kaybetmedin mi? Biraz acını yaşasaydın" şeklinde yorumlar geldi. Duygu Özaslan, bir takipçisinden gelen çirkin bir mesajı ise Instagram hesabının hikaye bölümünden ifşa ederek, söz konusu mesaja sert yanıt verdi. 

TAKİPÇİSİNDEN "İĞRENÇ GÖRÜNÜYORSUN" MESAJI! 

"Yüzün çok soluk görünüyor, her fotoğrafında öyle. Ne çabuk atlatıyorsunuz, İnsanın babası ölmüş, babası. Nasıl fotoğraf çekilme arzusunda olabiliyorsun? Nasıl emoji koyup resimler paylaşabiliyorsun? Gerçekten iğrenç görünüyorsun, tüm samimiyetimle söylüyorum. Sentetik dünyanın vasat profillerinden birisin. G..n de batsın, bikinin de batsın. Duygusuz pislik." 

duygu özaslan ınstagram ifşa

DUYGU ÖZASLAN'DAN AÇIKLAMA 

"Bu konuda her gün aldığım çok çirkin, hadsiz, nasıl bir zihniyetle yazıldığına inanamadığım, bana göre insanlık dışı mesajlardan yalnızca biri. Piyango size çıktı bugün..." "Belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum. Enerjimi negatife fokuslamayı hiçbir zaman seçmiyorum. Hele böyle kötü niyetlere hiç. Sağlıkla ve sevgiyle kalın." 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2021, 20:51

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE