Dünyaca Ünlü Şarkıcı Selena Gomez Türk Şarkıcıyı Radarına Aldı

Şarkıcı Ozan Pehlivan “Sizin Ferrari’niz olsa üstünü örter miydiniz?” notuyla sosyal medya hesabından yaptığı kaslı paylaşımı ile dün gündem oldu. Haberlerden sonra Instagram hikayelerini dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez’in izlediğini gösteren bir paylaşım da bulundu.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Selena Gomez Türk Şarkıcıyı Radarına Aldı

''Hadi Eyvallah” şarkısı ile kısa sürede 1 Milyon tıklanan Ozan Pehlivan daha önce de İrem Derici ile düet yaparak gündeme gelmişti. Büyük bir çıkış yakalayan Ozan Pehlivan, sosyal medya hesabından fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

ozan pehlivan

OZAN PEHLİVAN KİMDİR?

1991 yılında dünyaya gelen yakışıklı sanatçı Ozan Pehlivan İlkokul ve Lise eğitimini Kırklareli’nde okumuştur. Ardından İstanbul’a yerleşmiş ve Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Müziği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Eğitim döneminde bir çok usta sanatçının konserinde vokallik yapmış ve klarnet çalmıştır.

Müzik severlerin ilk olarak 2014 yılında O Ses Türkiye yarışması ile tanıdığı Ozan Pehlivan yarışmada finalde elenmiştir.

Ses sanatçılığı dışında çaldığı müzik aletleri ilede müzik kabiliyetini göstermekte, vurmalı çalgılar, saksafon, gitar, klarnet ve piyano çalmakta ayrıca bir çok dizidede oyunculuk hünerlerini sergilemektedir.

Bugüne kadar Hadi Eyvallah ve İtiraf Et isimli tekli çalışmaları ile adından söz ettirmiştir. Aslen Trakya Kırklareli’lidir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 08:58

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE