Dünyaca Ünlü Şarkıcı Mutluluğunu Paylaştı: Bana 'Nana' Diyecekler!

Sahnede yüzüne örttüğü perukla tanınan Sia, geçen sene evlat edindiği iki oğlundan birinin çocuk sahibi olduğunu ve kendisinin artık babaanne vasfı taşıdığını duyurdu.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Mutluluğunu Paylaştı: Bana 'Nana' Diyecekler!

Dünyaca ünlü şarkıcı Sia, geçen yıl 18 yaşında iki genci evlat edindiğini açıklamıştı. 44 yaşındaki şarkıcı, şimdi de babaanne olduğunu ilan etti.

BANA “NANA” DİYECEKLER

Gerçek adı Sia Kate Isobelle Furler olan şarkıcı, katıldığı bir söyleşide evlat olarak edindiği iki oğlundan birinin iki çocuğu olduğunu itiraf etti. Sia, “Küçük oğlumun iki bebeği oldu. Kahrolası bir büyükanneyim artık. Bana Nana diyecekler” dedi.

EVLAT EDİNDİM İTİRAFI

Daha önce katıldığı bir radyo programında evlat edindiğini açıklayan Sia, “Geçen yıl evlat edindiğimde 18 yaşındaydılar, şimdi 19 oldular. Koruyucu aile sisteminden çıkmışlardı. Onları seviyorum” itirafında bulunmuştu.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE