Dudak Dolgusunu Abartan Hanife Gürdal Sosyal Medyanın Diline Düştü

Bir dönem reytingleri alt üst eden evlilik programlarına gelin adayı olarak katıldıktan sonra fenomen haline gelen Hanife Gürdal, Dudak dolgusunun dozunu kaçırınca sosyal medyada alay konusu olmaktan kurtulamadı.

Dudak Dolgusunu Abartan Hanife Gürdal Sosyal Medyanın Diline Düştü

Evlilik programlarının yayın hayatlarına son verilmeden önce Hanife Gürdal, Esra Erol ve Zuhal Topal’ın sunduğu programlara gelin adayı olarak katılmış ve adını duyurmayı başarmıştı. Kendisinde yaptığı değişikliklerle gündemde kalmaya devam eden Gürdal, programa katıldığı dönemlerde ekranlara başörtüsüyle çıkıyordu. Programda aradığı aşkı bulamayan Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkarmasıyla uzun süre konuşulmuştu. Aşkı fotoğrafçı Kemal Ayvaz’da bulan Gürdal ani bir şekilde evlenmişti.

Popülerliğini hala koruyan Hanife Gürdal son günlerde ise yaptırdığı dudak dolgusuyla konuşuluyor. Hanife Gürdal’ın dudak dolgusu yaptırdıktan sonra paylaştığı fotoğrafa takipçilerinden “doğallığını kaybetme” şeklinde uyarılar geldi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 09:11

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE