Dua Lipa MTV Müzik Ödülleri'nde sahne alacak

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ve Seul merkezli küresel pop fenomeni NCT 127, 3 Kasım Pazar günü İspanya'daki Fibes Konferans ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek olan MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde sahne alacak.

Dua Lipa MTV Müzik Ödülleri'nde sahne alacak

Yapımcı ve müzisyen Jhay Cortez ile birlikte Meksikalı süperstar Sofia Reyes ve Brezilyalı şarkıcı ve söz yazarı Pabllo Vittar, MTV Avrupa Müzik Ödülleri kırmızı halısında gösteri öncesi performanslarıyla yılın en büyük küresel müzik kutlamasını başlatacak olan isimler arasında yer alacak.

Dua Lipa da sahne alacak

Ünlü İngiliz şarkıcı Dua Lipa ve NCT 127, daha önce duyurusu gerçekleşen Niall Horan, Halsey, Rosalía, EMA sunucusu Becky G, Akon, Ava Max ve Mabel'in de dahil olduğu sanatçılar arasına katıldı. Daha önce de açıklandığı gibi ikonik rock grubu Green Day de Sevilla'daki Plaza de España’da gerçekleşecek MTV World Stage Seville'in bir parçası olarak sahne alacak. 2019 MTV Avrupa Müzik Ödülleri için oylama 2 Kasım gece yarısına kadar bu adreste devam edecek.

Dünya çapında yayınlanacak

3 Kasım'da İspanya'daki FIBES Konferans ve Sergi Merkezi'nden düzenlenecek olan MTV EMA 2019, dünya genelinde canlı olarak yayınlanacak. Dünyanın dört bir yanından sanatçıları kutlayan, yılın en büyük küresel müzik etkinliklerinden biri olan MTV EMA'lar, 180 ülkedeki müzik hayranlarına benzersiz, çok platformlu bir deneyim sunuyor.

YORUM EKLE