‘Dostum Değil’ Demişti! Gülben Ergen’den Hülya Avşar’a İmalı Mesaj…

Hülya Avşar’ın, kendisiyle ilgili “Benim hayatta kimseyle küslüğüm yok, ancak kimseyle dostluğumda yok” şeklindeki açıklamaları sorulan Gülben Ergen’den imalı mesaj geldi.

Gülben Ergen, önceki gün Bebek’te magazinburada.net kameralarına yansıdı. Çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili popcast dinlerken görüntülenen şarkıcı, sorularımızı yanıtladı.

“İYİ HİSSETTİM KENDİMİ…”

“Evde olmaya devam ediyoruz. Konserleri özlemeye devam ediyoruz” diyen Ergen, “Çocuklarla daha çok vakit geçiriyoruz. Albüm güzel gidiyor. Geçenlerde bir ödül töreni vardı. Onun için dışarı çıktım, iyi hissettim kendimi” ifadelerini kullandı.

‘Tepkiler nasıl peki albüme?’ sorusuna da yanıt veren şarkıcı, “Çok güzel, her şey çok iyi” dedi.

“ÖPÜYORUM ONU…”

Hülya Avşar’ın ‘Ben onunla arkadaş bile değilim’ şeklindeki açıklamaları da sorulan şarkıcı, “Öpüyorum onu” demekle yetindi.

NE OLMUŞTU?..

Gülben Ergen ile küs olduğu yönünde haberler çıkan Hülya Avşar, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, “Hiç bu konulara girmek istemiyorum, bu tarz polemiklerden uzak duruyorum. Benim hayatta kimseyle küslüğüm yok, ancak kimseyle dostluğumda yok. Dost ile belli bir kilometre yapmak lazım, çalışmadan vakit geçirmeden olmuyor bu işler. Hiç dost kazığı yemedim, kimseye kazık atma fırsatı vermedim. Her zaman o duvarı koyuyorum, kimseye öyle bir şans vermiyorum. Yapan olursa, onu Ricky Martin durumuna sokarım” demişti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER