Dominik Adası'nda Acun Ilıcalı'yı çileden çıkaran anlar: İzin vermiyorum

Survivor 2021'de finale sayılı günler kala Dominik Adası'nda tansiyon git gide yükseliyor. İki yarışmacı Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun arasındaki gerginliğe aileler de müdahil olunca Acun Ilıcalı yaşananlara el koymak durumunda kaldı.

Dominik Adası'nda Acun Ilıcalı'yı çileden çıkaran anlar: İzin vermiyorum

Survivor'da dün akşam dokunulmazlık oyununun ikincisi oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Öte yandan Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu, aralarında gerginlik yaşayan aileleriyle telefonda görüştü. Görüşmelerin ardından Acun Ilıcalı'dan Zuhal Kalaycıoğlu açıklaması geldi. 

survivor

Survivor 2021’de dün akşam ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarı final turunda Aleyna – İsmail, Berkay – Batuhan eşleşmesi ortaya çıktı. Bu turda Aleyna, İsmail'i 3-1, Berkay ise Batuhan’ı 3-2 yenerek finale yükseldi.  

DOKUNULMAZLIĞI BERKAY KAZANDI

Aleyna ve Berkay arasında geçen mücadeleyi 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Bu sonuçla birlikte; Berkay, Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim oldu. 

STEVEN İKİNCİ ELEME ADAYI OLDU

Survivor Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Ada konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayı olarak Steven'ı söyledi. Böylece Steven, ikinci eleme adayı oldu. 

aleyna kalaycıoğlu

AİLELER SOSYAL MEDYADA BİRBİRİNE GİRDİ

Survivor'da yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in ailesi sosyal medyada birbirine girdi. Aile ödülünden sonra yarışmacılar Dominik'te yakınlarıyla bir ara gelmişti. İddia göre Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in ailesi arasında gerginlik yaşandı. Adada yaşanan gerginlik sosyal medyaya taşındı. İki aile arasında yaşananlar Acun Ilıcalı'nın araya girmesiyle gün yüzüne çıktı.

Yarışmacılara ailelerinin karşılıklı olarak suçlamalarda bulunduğunu söyleyen Ilıcalı, Aleyna'ya da annesi Zuhal Kalaycıoğlu'nun 'kızım yarışmadan çekilsin' mesajını iletti. 

ACUN ILICALI AİLELERİYLE GÖRÜŞME İZNİ VERDİ

Yaşanan sorunu çözmek için Acun Ilıcalı, Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu'na aileleriyle görüşme hakkı tanıdı. Aleyna, annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile yaşananları konuştu. Zuhal Kalaycıoğlu iddialarına devam etti ve Yüksel'in ailesini suçladı. 

"YARIŞMAYI HEMEN BIRAKIYORSUN" 

Kızına seslenen Zuhal Kalaycıoğlu, 'Bütün ailen arkanda, yarışmayı bırak, Acun Ilıcalı söylediklerini toparlamazsa yarışmayı bırakıyorsun" dedi. 

survivor takımlar

"AİLEMİZ HAKKINDA İFTİRALAR ATTI"

Ayşe Yüksel'in ablası ise, ortada büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Kardeşine yaşananları anlatan Nursema Yüksel, şunları söyledi; "Yeni bir sosyal medya hesabı açtım, aynı hesaptan başkası da açmış benim adıma. Sen bize ne söylediysen biz o şekilde davranıyoruz. Aleyna'nın annesi sosyal medyada suçlamalarda bulundu, bizim ailemiz hakkında iftiralar attı."

ACUN ILICALI: İZİN VERMİYORUM

Ilıcalı, tüm bu yaşananların ardından açıklama yaptı. Ilıcalı, "Ben sizin için yazılanlara müdahil olamam arkadaşlar. Açıklama yapacaksanız yarışmadan sonra yapabilirsiniz. Yaptığım hiçbir projede kimsenin zarar görmesine izin vermedim vermiyorum." dedi.

survivor acun ılıcalı

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti; "Hangi yarışmacımız zarar görerek çıktı buradan. Ben kimseyi reyting malzemesi yapmadım. Çağrı’ya ‘buradan ayrıl’ demedim mi? Aleyna sana da söyledim ‘annenle konuş hemen ayrıl’ siz bizim için çok değerlisiniz. Buradaki yarışmacılar neredeyse benim akrabam gibi…Bir kez daha söylüyorum siz bana emanetsiniz, size gelen bir zarar falan yok. Halkın sevgisinden daha değerli bir şey yok. Siz sevgi kazandınız nereden mi biliyorum gelen SMS’lerden biliyorum."

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2021, 19:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE