‘Dolandırıcı’ Diye Boşanmıştı: Geri Döndü

Evlendikten sadece 36 saat sonra dolandırıcılık haberleri üzerine eşi Murat Akıncı’dan ayrılma kararı alan ve geçtiğimiz haftalarda resmen boşanan Zerrin Özer aşkına yenik düştü. “Onsuz yapamıyorum” dedi.

‘Dolandırıcı’ Diye Boşanmıştı: Geri Döndü

Zerrin Özer’in sadece 36 saat evli kaldığı eski eşi Murat Akıncı hakkında söyledikleri şaşkına çevirdi. Geçen yıl Murat Akıncı ile birlikte nikah masasına oturan usta sanatçı, dolandırıcılık iddiaları üzerine ayrılık kararı almış ve geçtiğimiz haftalarda resmen boşanmıştı. Aşkına yenik düşen Zerrin Özer geri adım attı. Murat Akıncı için “Onsuz yapamıyorum” ifadelerini kullanan şarkıcı, “Hala görüşüyorum. İlişkimiz bitmedi” dedi.

“BENİ İLGİLENDİRMEZ…”

Murat Akıncı’ya çok değer verdiğini dile getiren sanatçı, “Üçüncü şahıslar beni ilgilendirmez. Ben son iki yılımın en mutlu günlerini ve saatlerini Murat’la geçirdim o yüzden görüşmeye devam ediyorum” diye ekledi.

HASTANELİK OLMUŞTU

Usta sanatçı, geçtiğimiz yıl 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile nikah masasına oturmuştu. İkilinin evlendiğinin duyulması ile birlikte birçok kişi Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu iddia etmiş ve bu haberler üzerine Zerrin Özer fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Sadece 36 saat süren birlikteliğin ardından şarkıcı, ayrılma kararı almış ve geçtiğimiz haftalarda resmen boşanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 17:04

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER