Dillere destan olan düğün! Aylin Coşkun ve Volkan Aslan evlendi!

Aylin Coşkun, 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile bugün dünya evine girdi. Peki dillere destan olan düğünde gerçekten 6 milyon TL harcandı mı?

Dillere destan olan düğün! Aylin Coşkun ve Volkan Aslan evlendi!

Aylin Coşkun’un 15 yıllık birlikteliği bugün dillere destan bir destanla evliliğe dönüştü. Bir dönem sunuculuk yapan daha sonra albüm de çıkaran Aylin Coşkun, 15 yıldır Volkan Aslan ile birlikteydi.

Geçtiğimiz aylarda Volkan Aslan’ın evleneme teklifinin ardından evlenmeye karar veren çift bugün dünya evine girdi.

Magazin dünyası bu düğünü konuşuyor

Ünlü şarkıcının yaptığı kına gecesi ve düğün magazin dünyasının en çok konuşulan haberi oldu.

Kına gecesinden önce kıyılan dini nikahta Aylin Coşkun’un 10 külçe altın istemesi gündeme oturdu. Damat adayı Volkan Aslan’ın 10 külçe altını vermeyi kabul etmesinin ardından kına gecesi için hazırlıklar yapıldı.

Ekranlara yansıyan en görkemli kına

Kına gecesinin başrolünde Aylin Coşkun’un en yakın arkadaşlarından biri olan Hande Yener vardı. Kına gecesindeki koreografilerle eğlencenin doruğuna ulaşan Aylin Coşkun ve arkadaşları düğün için de hazırlıklıydı.

İstanbul’un en pahalı otellerinden birinin balo salonunda gerçekleşen düğünde Aylin Coşkun’un göz kamaştırıcı gelinliğine yaklaşık 70 bin TL ödediği söyleniyor. Gelinliğin ağırlığı ise yaklaşık 20 kilo.

Son zamanların en pahalı düğünü

Damat Volkan Arslan’ın düğün için kesenin ağzını oldukça açtığı da konuşulanlar arasında. Son zamanların en çok konuşulan düğünü olan organizasyonda ise her şey düşünülmüş. 15 yıldır bu anı bekleyen Damat Volkan Aslan’ın, düğün hazırlıkları, kına ve düğün için yaklaşık 6 milyon TL harcadığı söyleniyor.

600 ’e yakın davetlinin katıldığı düğün İstanbul’un en pahalı otellerinden birinde yapılırken organizasyona birçok ünlü isim de katılım gösterdi.

İşte görkemli düğünden kesitler...

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER