Diletta Leotta'nın İhanetine Rağmen Can Yaman'dan Sürpriz Adım

Can Yaman, İtalya'da reklam ve dizi film anlaşmaları için gittiğinde aşkı da buldu. Hem işde hem de aşkta kazanan Can Yaman'ın parıltılı hayatı Leotta'nın ihanetiyle sekteye uğradı.

Diletta Leotta'nın İhanetine Rağmen Can Yaman'dan Sürpriz Adım

Can Yaman'ın İtalya'da aşk yaşamaya başladığı spor muhabiri Diletta Leotta, geçtiğimiz günlerde iş adamı Ryan Friedkin’in ile dudak duağa öpüşürken çekilen fotoğrafı İtalyan basının manşetlerine çıktı.

diletta leotta ryan friedkin kiss

 Can Yaman'ın bu görüntülere ne tepki vereceği merak konusu olurken sosyal medyada Yaman'dan sürpriz bir adım geldi.

DILETTA LEOTTA'NIN FOTOĞRAFINA LIKE ATTI

Can Yaman iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanan Diletta Leotta'nın fotoğraflarını beğenmeye devam ediyor.

diletta leotta can yaman

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın bir süredir aşk yaşadığı ve şubat ayında evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalandı.

İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası tüm gözler Yaman'a çevrildi.

Ünlü oyuncu olay fotoğraflar karşısında sessizliğini korurken son hareketiyle şoke etti. Yaman ünlü spikerin pozlarını tek tek beğendi.Bu detay dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Yaman'ın bu hamlesi kafaları karıştırdı.

DILETTA LEOTTA'YA EVLİLİK TEKLİFİ ETMİŞTİ

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Can Yaman, İtalya'da 'Sandokan' dizisi için anlaşma imzaladı. Bir süredir İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu gönlünü spiker Diletta Leotta’ya kaptırmış, hatta evlenme teklifi etmişti.

diletta leotta can yaman

İkilinin birlikteliği 'reklam aşkı' olarak lanse edilse de iddiaları yalanlayan çift sık sık poz verip 'mutluyuz' imajı çizmişti.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE