Dilara Aksüyek bikinisiyle tenis kortlarını salladı

Kendisinden dokuz yaş küçük sevgilisi Onur Bay'la yollarını ayıran Dilara Aksüyek, sosyal medya hesabından yayınladığı son karelerle adından söz ettirdi.

Dilara Aksüyek bikinisiyle tenis kortlarını salladı

Kendisinden dokuz yaş küçük sevgilisi Onur Bay'la yollarını ayıran Dilara Aksüyek, sosyal medya hesabından yayınladığı son karelerle adından söz ettirdi.  Tenis kortunda poz veren güzel oyuncu, yazdığı notla da gönderme yaptı.

Son olarak 'Ramo'da rol alan Dilara Aksüyek, geçtiğimiz aylarda "Arka Sokaklar" dizisinin 'Tekin'i Onur Bay'a gönlünü kaptırmıştı.

Aralarındaki yaş farkıyla çok konuşulan Dilara Aksüyek ile Onur Bay'ın bir dargın bir barışık ilişkisi bitti.

AYRILIK SONRASI SOLUĞU TATİLDE ALDI

Ayrılığın ardından tatile çıkan güzel oyuncu, bir haftadır keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor. Aksüyek, son olarak tenis kortuna gitti. Siyah mayosu ve güneş gözlüğüyle dikkat çeken oyuncu, paylaşımına düştüğü notla da adından söz ettirdi.


"KALBİNİ TAKİP ET" 

33 yaşındaki Dilara Aksüyek, "Kalbini takip et, iç sesini dinle, başkalarının ne düşündüğünü umursamayı bırak" ifadelerini kullandı.

"BEN O SAYFAYI ÇOKTAN KAPATTIM" 

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Cihangir'de köpeğini gezdirirken objektiflere takılan oyuncu, Onur Bay ile ayrılığı hakkında konuşmuştu. Keyfi gayet yerinde olan Aksüyek, ''Ben o sayfayı çoktan kapattım siz hala orada mısınız?'' ifadesini kullanmıştı.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2021, 18:17

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE