Dilan Çıtak Tatlıses'e Şok Saldırı! Soluğu Karakolda Aldı..

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in Nişantaşı’ndaki iş yerine kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi. Olaydan yara almadan kurtulan Dilan Çıtak Tatlıses soluğu karakolda aldı.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı. Çıtak saldırıyı yara almadan atlatırken bir çalışanı kafasından yaralandı.

"BİR ÇALIŞANIMIZ AĞIR YARALI.."

Koşar adımlarla karakola giren Dilan Çıtak Tatlıses, "Tırnakçı dükkanıma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim. Bir çalışanımız ağır yaralı" ifadelerini kullandı.

Dilan Çıtak Tatlıses'e Şok Saldırı! Soluğu Karakolda Aldı..

SALDIRGANLAR YABANCI UYRUKLU

Çıtak'ın Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezinde meydana gelen olayda, yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grup güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Bir süre sonra taraflar arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

"KAPILARI TEKMELEDİLER.."

Olayda güzellik merkezinde çalışan bir görevli darp edildi. O esnada dükkanda olan Dilan Çıtak Tatlıses, sokağa çıkıp polislerden yardım istedi. Polislere yaşanan kavgayı anlatan Çıtak, 'kapıları tekmelediler, yabancı uyruklulardı' ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER