Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisi Thor Saevarsson'dan romantik paylaşım!

Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan Dilan Çiçek Deniz, gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Ünlü oyuncu, önümüzdeki günlerde İzlandalı reklam yönetmeni sevgilisi Thor Saevarsson'ı ailesi ile tanıştıracağını dile getirmişti. Romantik paylaşım geldi...

Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisi Thor Saevarsson'dan romantik paylaşım!

Başrolünde oynadığı 'Alev Alev' dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkan Dilan Çiçek Deniz yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Alihan Ağaoğlu ile geçtiğimiz ay yollarını ayırmıştı. Yeni sevgilisi ile görüntülendi...

DİLAN ÇİCEK DENİZ SEVGİLİSİ ALİHAN ALOĞLU'NDAN NEDEN AYRILDI?

Çiftin ilişkilerini yoğun iş tempoları nedeniyle bitirdiği öğrenilmişti. Ayrılık sonrası kız arkadaşıyla Bozburan'da tatile yapan güzel oyuncunun, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ İLE İZLANDALI YÖNETMEN SEVGİLİSİ THOR SAEVARSSON AŞKI BODRUM'DA BELGELENMİŞTİ...

Dilan Çiçek Deniz'den romantik paylaşım!

26 yaşındaki güzel oyuncu, önceki gün 37 yaşındaki Thor Saevarsson ile birlikte Bodrum'da objektiflere takılmışlardı. Bir derginin özel davetlisi olarak Mgallery the Bodrum'a giden aşıklar, plajın restoran bölümünde yemek yedikten sonra el ele ayrılmıştı.

Dilan Çiçek Deniz'den romantik paylaşım!

İzlandalı yönetmenin ayrıldığı eşinden üç çocuğu bulunuyor. Saevarsson, hem reklam filmi çalışmaları hem de Dilan Çiçek Deniz’le görüşmek için son dönemde sık sık Türkiye’ye geliyordu.

Dilan Çiçek Deniz'den romantik paylaşım!

''HEY RUH İKİZİ''

Ünlü oyuncu sevgilisi ile paylaşımına ''Hey ruh ikizi'' notunu düştü...

DİLAN ÇİÇEK DENİZ'İN İZLANDALI YÖNETMEN SEVGİLİSİ THOR SVAEVARSSON AİLEYE Mİ GİRİYOR | DÜĞÜN MÜ VAR?

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 22:28

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE