Dilan Çiçek Deniz'den Samimi İtiraf: Uzaylı Dili Öğrenmeye Başladı

Çukur dizisindeki Sena karakteri ile hafızalara kazanan Dilan Çiçek Deniz, karantina döneminde Klingon öğrenmeye (yapay uzaylı dili) başladığını açıkladı...

Dilan Çiçek Deniz'den Samimi İtiraf: Uzaylı Dili Öğrenmeye Başladı

2014 Türkiye İkinci güzeli Dilan Çiçek Deniz daha sonrasında oynadığı Çukur dizisindeki Sena karakteri ile hafızalara kazınmıştı... Karantina döneminde üç ay evden çıkmayan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, "Klingon öğrenmeye (Kurgusal Uzay Yolu evreninde Klingonlu türünün konuştuğu yapay dil) başladığını söyledi.

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir dergiye konuştu. Pandemide 3 ay evden çıkmadığını söyleyen oyuncu neler yaptığını şöyle anlattı:

dilan çiçek deniz

YAPAY UZAYLI DİLİ ÖĞRENİYOR

"Etamin ve resim ile ilgilendim, yeni enstrümanlar çaldım, Klingon öğrenmeye (yapay uzaylı dili) başladım. Online olarak dünya sinema tarihi dersleri aldım, işaret dili öğrendim, hikaye ve şiir yazdım."

'METİN AKDÜLGER İLE AŞK YAŞIYOR' İDDİASI

Dilan Çiçek Deniz ile oyuncu Metin Akdülger’in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Deniz, “Metin ile bir filmde oynadık. Yakında seyirciyle buluşacak, ama aşk söz konusu değil. Fotoğrafımızı birlikte görünce yakıştırdılar sanırım. Şu an hayatımda kimse yok, yalnızım" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER