Dilan Çiçek Deniz'den annesine büyük jest

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, annesi Hale Temizyürek'e Marmaris’ten ev almak için kolları sıvadı. Güzel oyuncu 500 bin TL'yi gözden çıkardı.

Dilan Çiçek Deniz'den annesine büyük jest

Son olarak 'Çukur' dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçel Deniz, tatil için gittiği Marmaris'ten ev almaya karar verdi. Annesinin de Marmaris'i çok sevdiğini bilen Deniz, satın alıp annesine hediye edebileceği bir ev bulmak için harekete geçti.

İlk olarak eğitim

Güzel oyuncu, ayrıldığı Çukur dizisinden bölüm başına 40 bin TL alıyordu. Geçtiğimiz yıl da iki ayrı firmanın reklam yüzü olan Dilan Çiçek Deniz'in kozmetik firmasından 300 bin TL, bankadan ise 250 bin TL'lik ücret aldığı iddia edilmişti. İlk harcamayı eğitimi üzerine yapan Deniz, ABD'de dil ve oyunculuk üzerine bir kursa yazılmıştı. 

500 bin TL'yi gözden çıkardı

İkinci yatırımını eve yapmaya karar veren güzel oyuncu, İstanbul'daki ev fiyatlarının pahalı olması nedeniyle tercihini Marmaris'e çevirmeye karar verdi. Hatta Deniz, Marmaris'te geniş bahçeli bir taş evi beğendi. Annesinin Marmaris'te temiz hava ve yeşillikler içerisinde vakit geçirmesini isteyen Deniz'in, bu jesti için yaklaşık 500 bin TL'yi gözden çıkardığı iddia edildi. Deniz, bu hamlesiyle "Hayırlı evlat" dedirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER