Dilan Çiçek Deniz 'Aşk Acısıyla' Sarsıldı! 'Çok Etkilendim' Dedi

Çukur dizisinde oynadığı Sena Koçovalı rolüyle adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, yeni yayın döneminde Blu TV ekranlarında Yarım Kalan Aşklar dizisiyle seyircinin karşısına çıkacak. Aşk acısıyla sarsılmış idealist bir gazeteci rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz, dizinin senaryosundan çok etkilendiğini söyledi.

Dilan Çiçek Deniz 'Aşk Acısıyla' Sarsıldı! 'Çok Etkilendim' Dedi

Çukur dizisinde oynadığı Sena Koçovalı rolüyle adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, yeni yayın döneminde Blu TV ekranlarında Yarım Kalan Aşklar dizisiyle seyircinin karşısına çıkacak.

dilan çiçek deniz

Aşk acısıyla sarsılmış idealist bir gazeteci rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz, dizinin senaryosundan çok etkilendiğini söyledi.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ GAZETECİ ELİF ROLÜYLE EKRANDA OLACAK

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, BluTV’nin yeni dizisi 'Yarım Kalan Aşklar’da gazeteci Elif karakteriyle  izleyici karşısına çıkacak.

dilan çiçek deniz

Dilan Çiçek Deniz karakteri Elif’le ilgili olarak; “Bu zamana kadar oynadığım projelerden çok farklı bir yapıya sahip ‘Yarım Kalan Aşklar’. Hikayenin kurgusu, işleniş biçimi ve karakterlerin dünyası beni gerçekten etkiledi. Elif de bu hikayede doğruların peşinden koşan idealist bir gazeteci. Yaşadığı aşk acısı onu derinden sarsarken aynı zamanda aksiyonu yüksek bir hayatın içine sokacak.” dedi.

dilan çiçek deniz burak deniz

BURAK DENİZ İLE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK

TIMS&B Productons imzalı Yarım Kalan Aşklar'ın kadrosunda Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem DavranEzel AkayEsra RuşanNazlı BulumCihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi isimler yer alıyor.

dilan çiçek deniz yarım kalan aşklar

Dizinin senaryosunu Ethem ÖzışıkHakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Umur Turagay oturuyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER