Dikkat! Dikkat! Hadise ve Kaan Yıldırım evleniyor mu?

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti geçtiğimiz yaz bu zamanların en hızlı aşıklarıydı. İddialara göre Hadise ve Kaan Yıldırım evliliğe ilk adımlarını attı. İşte haberin detayları...

Dikkat! Dikkat! Hadise ve Kaan Yıldırım evleniyor mu?

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti geçtiğimiz yaz bu zamanların en hızlı aşıklarıydı. İlk fotoğraflarını paylaşmış, ilk tatillerine çıkmıştı. Aradan geçen bir yılda 4-5 kez ayrıldılar son olarak da aralarına Rıza Sarraf krizi girmişti.

Hadise Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş

İki ay önce bir falcının ortaya attığı “Hadise Ebru Gündeş’in eşi Rezza Zarraf’la Amerika’da görüşüyor” iddiası çifte ayrılık getirmişti.
Ebru Gündeş zaten krizde olan evliliğini bitirmiş, Hadise cephesinde de Kaan Yıldırım ayrılığı yaşanmıştı.

Hadise Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş

Kaan Yıldırım çok değil daha bir sene önce neredeyse gün aşırı Hadise ile buram buram romantizm kokan fotoğraflar paylaşıyordu.
İlk fotoğraf bir söğüt ağacının altında geldi.

Hadise Kaan Yıldırım söğüt ağacı

Kaan’ın Hadise’ye sarıldığı ve yanağına öpücükler kondurduğu bu fotoğraflar rekor kırdı. Hadise’nin klip çekimlerine gecenin bir yarısı adeta baskına giden Kaan Yıldırım’la ünlü şarkıcının monitörden çekimleri izlediği bu anlar da olay olmuştu. Ruh hallerine göre paylaşım yapıyordu çift. Mesela ne zaman aralarınad bir kriz çıksa sarmaş dolaş oluyorlar, yüzlerini gizliyor sonbahar yaprakları arasında yürürken resim koyuyorlardı sosyal medyalarına...

Hadise Kaan omuz omuza

Keyifleri yerindeyse çıktıkları tekne gezintisinden fotoğrafları çıkartıyorlardı.

Hadise Kaan tekne

Eğer bir mesaj vermek isterlerse biz bir aileyi” dercesine sevimli köpekleriyle fotoğraf paylaşıyorlardı. Eğer eşin dostun gıybetinden sıkıldılarsa doğaya kaçıyorlar, ateş başında “Biz başbaşa çok mutluyuz” mesajını veriyorlardı.

Hadise Kaan ateş

Ve eğer ayrıldıysalar ki bir yıl içinde en az 4-5 kez ayrıldılar bir başlarına pozlar paylaşılorlardı. Hadise mesela gecenin bir yarısı yataktan kalkıyor melankolik paylaşımlar yapıyordu. Kaan Yıldırım eğer Hadise’yi kızdırdıysa Kaan’ın hiç istemediği bol dekolteli pozlarını kullanıyor karşı tarafı deyim yerindeyse fıtık ediyordu. Eğer Hadise pişmanlık yaşıyorsa Kaan’ın çok kızdığı ve hiç istemediği o bol dekolteli fotoğrafların aksine nispeten daha usturuplu fotoğraflar paylaşıyordu sosyal medyasından... Kısacası onlar sevenlerine, hayranlarına ve hatta birbirlerine mesajları sosyal medyadan veriyordu..

Hadise Kaan evleniyor mu

EVLENİYORLAR MI?

Ve şimdi gelelim bugüne… Bu kez mesaj değil bir havadisle karşımızda Hadise Kaan Yıldırım çifti. İki ay önce aralarında yaşanan Rezza Zarraf krizini çift aştı. Kaan Yıldırım zaten inanmıyordu Hadise’nin Amerika kaçamağına ama ailesini de ikna etti ve çift yeniden görüşmeye başladı. Bir küslük yoktu ama soğukluk vardı aralarında. Ve o soğukluk giderildi. Gelelim günün sonundaki bomba iddiaya.

HADİSE VE KAAN YILDIRIM NE ZAMAN EVLENİYOR?

Cevabı uzatmadan verelim. Bu yazın sonunda yani sonbaharda Hadise ve Kaan Yıldırım çifti İzmir’de sade bir törenle dünya evine girecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 19:29

Selçuk Uzun

YORUM EKLE