Didem Soydan'ın Burak Deniz Suskunluğu! Lafı Bakın Neye Getirdi

Oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan manken Didem Soydan, Nişantaşı sokaklarında magazinburada.net kameralarına yakalandı.

Manken Didem Soydan, Nişantaşı sokaklarında magazinburada.net kameralarına yakalandı. 

didem soydan

Yaklaşık 5 aydır birlikte olduğu model Didem Soydan ile sık görülmeyen Burak Deniz, "Yeni yılı Didem Hanım'la mı geçireceksiniz?" sorusuna, " O bende kalsın. " diyerek cevaplamıştı.

burak deniz

Didem Soydan da sevgilisi Burak Deniz ile ilgili sorulara kaçamak cevaplar verdi.

"Biz ne söylersek söyleyelim siz sadece bildiğinizi yazıyorsunuz kafanıza göre!" açıklaması yapan Didem Soydan gergin halleri dikkatlerden kaçmadı.

"POLEMİK YARATMAK İSTEMİYORUM"

Didem Soydan Koronavirüs aşısıyla ilgili düşünceleri sorulduğunda ise polemik yaratacak konulara girmek istemediğini belirtti.

didem soydan

"Böyle polemik yaratacak soruları cevaplamak istemiyorum" diye konuşan Didem Soydan, 2021'den beklentilerinin ise herkesle aynı olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 18:06

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE