Didem Soydan Burak Deniz'le Aşk İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Didem Soydan ve Burak Deniz'in dün Magazinburada.net kameraları tarafından aşkı belgelendi. Bugün ise Nişantaşı’nda kameralarımıza yansıyan Soydan, birlikteliği kabul etti.

Didem Soydan Burak Deniz'le Aşk İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan’ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili, sabah evden birlikte çıktı. İlk kez magazinburada.net kameralarına yansıyan çiftin aşkı belgelendi. Bugün ise Magazinburada.net kameraları Nişantaşı'nda  Soydan'a rastladı.Muhabirlerin birliktemisiniz sorusuna ''evet'' şeklinde cevap verdi.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan’ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili sabah evden birlikte çıktı. İlk kez magazinburada.net kameralarına yansıyan çiftin aşkı belgelenmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 13:30

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE