Dev sahne çökmüştü... Megastar Tarkan'dan ilk açıklama geldi!

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılında dev bir sahnede konser verecek olan Tarkan için hazırlanan platform büyük bir gürültüyle çöktü. İzmir'e doğru yola çıkan Tarkan, konser için ne kadar heyecanlı olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu ancak ardından sahnenin çöktüğünü duyan ünlü isim, "Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız" dedi. İşte detaylar...

Dev sahne çökmüştü... Megastar Tarkan'dan ilk açıklama geldi!

İzmir'in Yunan işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde 9 Eylül tarihinde Cumhuriyet Meydanında sahne alacak olan ünlü sanatçı Tarkan'ın vereceği konser öncesi kurulan dev platform dün akşam saatlerinde büyük bir gürültüyle yıkıldı. Facianın eşiğinden dönülen olayın ardından adrese çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, 1 kişinin hafif yaralandığı öğrenildi.

Yaşanan olayın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ünlü sanatçı Tarkan, " İzmir'e giderken sahnemin yıkıldığı haberini aldım. Çok üzüldüm ama can kaybı ve yaralı olmamasına çok sevindim. Emek veren herkesin ve ekip arkadaşlarımın iyi olduğunu bilmek beni çok mutlu etti. Herkese çok geçmiş olsun. Bu arada ben yoldayım. İzmir'e gidiyorum. Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER