Derya Baykal 26 Yıldır Yaşadığı Evinden Ayrıldı

Ekranların sevilen yüzü Derya Baykal, 26 yıldır oturduğu evden taşındığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykal, “Hayatımın 26 senesini geçirdiğim, çocuklarımın büyüdüğü evimden bir cesaret ayrıldım” diyerek duygularını paylaşmayı da ihmal etmedi.

Derya Baykal 26 Yıldır Yaşadığı Evinden Ayrıldı

Oyuncu ve sunucu Derya Baykal 26 yıllık evinden taşındığını sosyal medya hesabından duyurdu. Baykal, duygularını “Hayatımın 26 senesini geçirdiğim, çocuklarımın büyüdüğü evimden bir cesaret ayrıldım. Eskilere çok bağlanıp, yeniyi yakalayamıyoruz hayat hızla akarken...Ben küçülmeye, hafiflemeye, yüklerden arınmaya karar verdim. Alışkanlıklardan vazgeçmek kolay değil, ama çok heyecanlı ve mutluyum. Hepinizi yeni evimden sevgiyle kucaklıyorum. Darısı ve daha iyileri, isteyen herkesin başına..." sözleriyle dile getirdi.

Küçülmek, Arınmak İyi Geldi...

Küçülmek, Arınmak İyi Geldi...

Derya Baykal yeni evine yerleştikten sonra evinin manzarasını da sevenleriyle paylaştı ve altına da şu notu düştü:

"Günaydın... #yenievyenihayat diye koştururken hiçbir şey paylaşamadım... İnsan zaman içinde ne çok biriktiriyor... İnanın küçülmek, arınmak iyi geldi...Hepsi bitince paylaşacağım sizlerle şu an çok karışığım..."

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 15:23

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE