Deren Talu İdolünü Açıkladı! Hangi Ünlü İsmi Örnek Alıyor?

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, ‘Son Kale Hacıbey’ adlı filmle oyunculuğa ilk adımını atmıştı. Filmin Kanyon Avm’de gerçekleşen basın toplantısında magazinburada.net mikrofonuna konuşan Talu, iş ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, ‘Son Kale Hacıbey’ adlı filmle oyunculuğa ilk adımını atmıştı. Filmin Kanyon Avm’de gerçekleşen basın toplantısında magazinburada.net mikrofonuna konuşan Talu, iş ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.  

 “DÖVÜŞ SAHNELERİNDE ZORLANDIM”

Magazinburada.net muhabiri Engin Can Dilekli’nin sorularını yanıtlayan Talu, çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.

 “DÖVÜŞ SAHNELERİNDE ZORLANDIM”

Film hakkında kısaca bilgi veren genç oyuncu, çok konuşulan ‘erkek kılığına girme’ sahnesi sorulunca, “Erkek kılığına girdiğim sahnede pek zorlanmadım açıkçası. Daha çok dövüş sahnelerinde zorlandım. Daha önce hiç hazırlıklı olduğum bir konu değildi. En çok beni zorlayan oydu; bir de tabi ki Ukraynaca konuşmak” dedi.

“AİLEM ARKAMDA DURDU”

“AİLEM ARKAMDA DURDU”

Anne ve babasının daha filmi izleyemediğini belirten Deren Talu, “Onlar özel gösterim gecesine gelecekler. Ama sağ olsunlar, beni oyunculuk serüvenimin başından beri desteklediler ve arkamda durdular, o yüzden çok şanslıyım” şeklinde konuştu.

BEREN SAAT’İ ÖRNEK ALIYOR

BEREN SAAT’İ ÖRNEK ALIYOR

Muhabirimizin ‘Örnek aldığınız bir oyuncu var mı?’ diye sorması üzerine Talu şunları kaydetti: “Çok var aslında. Türkiye’den Beren Saat’i çok beğeniyorum, çok örnek alıyorum. Yurt dışında da tabi ki Meryl Streep diyeceğim.”

YENİ DİZİ MÜJDESİ VERDİ

Ekranlarda olmaya devam edeceğini açıklayan genç oyuncu, “Şu anda bir dizi çekiyorum. Onun hakkında fazla bir şey söyleyemiyorum ama çok yakında göreceksiniz” dedi.

AŞKTA DA KAZANDI

Baran Tınaz’la bir süredir aşk yaşayan Deren Talu, ilişkisinin çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi.

AŞKTA DA KAZANDI

Çeşme’ye ve Assos’a tatile gittiklerini belirten güzel oyuncu, “İkisi de çok güzel geçti” dedi.

Daha fazla Deren Talu haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 17:26

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE