Deren Talu ev halini paylaştı! Bacak detayı böyle ortaya çıktı

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sosyal medya hesabında ev halini paylaştı. Üzerinde mini bir şortu bulunan Deren Talu'nun fotoğrafındaki bacak detayı dikkat çekti.

Deren Talu ev halini paylaştı! Bacak detayı böyle ortaya çıktı

Türkiye'nin önemli kadın spikerlerinden Defne Samyeli'nin iç mimar Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deren Talu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. 24 yaşındaki Talu, son olarak takipçilerinin huzuruna mini şortlu doğal ev haliyle çıktı.

DOĞU DİZİSİNDE DENİZ KIZI OLDU

Deren Talu son olarak Blu Tv'de yayınlanan başrolünü Doğu Demirkol'un oynadığı komedi dizisi Doğu'da deniz kızı rolüyle ekranlara çıkmıştı.

deren talu doğu deniz kızı

atv ekranlarında final yapan Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin oynadığı Akıncı dizisinde de rol alan 24 yaşındaki Deren Talu, sosyal medya hesabından yayınladığı iddialı pozlarıyla adından söz ettiriyor.

Neredeyse her paylaşımı ilgi odağı olan Talu, son olarak ev halini takipçileriyle paylaştı. Makyajsız olarak ayna karşısında fotoğraf çeken Talu'nun gönderisine yorum ve beğeni yağdı.

deren talu bacak ev hali

BARAN TINAZ İLE AŞK YAŞIYOR

Geçtiğimiz haftalarda da yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Baran Tınaz ile Çeşme'ye giden Deren Talu, tatilde sevgilisiyle verdiği pozu "Seninle aşk dolu bir yıl" notuyla paylaşmıştı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE