Deniz Seki ve Rafet El Roman Açıkhava'da buluştu

Harbiye Açıkhava’da konser veren Deniz Seki ve Rafet El roman, aşk şarkılarıyla hayranlarını mest etti.

Deniz Seki ve Rafet El Roman Açıkhava'da buluştu

Daha önce bir televizyon programında bir araya gelen Deniz Seki ile Rafet El Roman, merhum halk ozanımız Neşet Ertaş’ın “Neredesin Sen” adlı türküsünü seslendirmişti. İlk kez aynı sahneyi paylaşan ünlü ikili, bu kez Harbiye’de unutulmaz bir konsere imza attı.

AŞK ŞARKILARININ USTALARI AÇIKHAVA'DA İLK KEZ BULUŞTU!

Sürpriz bir repertuvarla dinleyicilerine seslenen iki sevilen sanatçı, Açıkhava’da adeta müzik ziyafeti yaşatarak romantizimin doruklara çıkmasını sağladı.

Deniz Seki ile Rafet El Roman “Magazin Burada”ya sıcak açıklamalar yaptı. Seki ve El Roman, “Magazin Burada” muhabiri Engin Aytaş’ın sorularını yanıtladı. Çok heyecanlı olduğunu dile getiren Deniz Seki hasta annesinin kendisini izlemeye geldiğini belirtti. Deniz Seki ayrıca yeni sevgilisi İrfan Özçelik’in annesinin de yanında olduğunu açıkladı. Konseri izleyenler arasında, Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan olan müzisyen kızı Su El Roman da yer aldı.

ÜNLÜ İKİLİDEN MUHTEŞEM DÜET

Konsere, fuşya renkte tül drapeli bir elbise ile çıkan Deniz Seki’ye Rafet El Roman smokinle eşlik etti. Kısa bir ara veren sanatçılar, kostüm değiştirmeyi ihmal etmedi. Bu kez Rafet El Roman, spor bir takım tercih ederken Deniz Seki, siyah ve taşlı bir elbise ile sevenlerini selamladı.

Ünlü ikili, Açıkhava'yı dolduran 6 bin kişiye ilk olarak Rafet el Roman’ın “Kalbine Sürgün” şarkısıyla seslendi. Daha sonra Rafet El Roman, şarkılarını tek başına yorumlayarak sevenlerini mest etmesinin ardından sahneye gelen Deniz Seki hayranlarınına unutulmaz bir gece yaşattı.

Deniz Seki'nin "Şarkıların günahı yok" şarkısı söylemeden önce kullandığı "Giden gitmişse bitmiştir" ifadeleri dikkat çekti.

Finalde tekrar düet yapan ikiliyi Harbiye Açıkhava’yı dolduran hayranları dakikalarca ayakta alkışladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 03:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER