Deniz Seki'den Sezen Aksu'ya: Konserime gelmesini bile...

Deniz seki, geçtiğimiz günlerde,"Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki" konser turunun üçüncü etabında Trump Towers'ta sahne aldı.

Deniz Seki'den Sezen Aksu'ya: Konserime gelmesini bile...

Deniz seki, geçtiğimiz günlerde,"Biraz Sezen biraz  ben Deniz Seki" konser turunun üçüncü etabında Trump Towers'ta sahne aldı.


Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Seki,"Yıllar geçtikçe ben pır pır titriyorum. Önceki iki konser de nefis geçti. Her şey yolunda gidiyor,güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yılbaşında Mersin Jolly Joker'de olacağız. Sonrasında Türkiye ve Avrupa turnelerimize devam edeceğiz. Çok şükür tüm programımız dolu"dedi.


Proje hakkında da bilgi veren şarkıcı,"Mekanın sahibi burada değil ama mekanın sahibi şarkılarını bize emanet etti.Herkes onu beklemiş gelir mi diye ama kadın zaten sahneye bile çıkmıyor benim konserime niye gelsin dedi.Bunun için ona rica bile etmem dedi.

2019'un kendisi için biraz sıkıntılı geçtiğini de belirten Seki,"2019 bazı anemin ve kardeşimin rahatsızlıklarından dolayı biraz problemli geçti ama 2020'nin güzel olacağını düşünüyorum. Herkes için güzel olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 11:56

Ecem Köksal

YORUM EKLE