Deniz Çakır’dan Olay Aleyna Çakır İsyanı! ‘Ümitcan Uygun’dan…’

Müge Anlı’nın programında, Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili Adli Tıp Raporu açıklandı. Rapordan sonra Deniz Çakır’den dikkat çeken tepki geldi.

Deniz Çakır’dan Olay Aleyna Çakır İsyanı! ‘Ümitcan Uygun’dan…’

Deniz Çakır, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in otopsi raporuna isyan etti. “Aleyna'nın otopsi raporu çıkmış” diyen oyuncu, devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Tırnaktaki doku ile sperm örneği aynı kişiye ait. Ama canlı yayında Aleyna’yı darp ederek bayıltan Ümitcan Uygun’dan örnek dahi alınmamış. Neden? Kadınlar katlediliyor, katilleri sokaklarda! Farkında mısınız?”

Deniz Çakır’dan Olay Aleyna Çakır İsyanı! ‘Ümitcan Uygun’dan…’

ADLİ TIP RAPORUNDA BAŞKA NELER VAR?..

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in ölümü soruşturması kapsamında Adli Tıp Kurumundan istenen rapor savcılığa ulaştı. Raporda, Esen'in otopsisinde dış muayenesinde asılma dışında vücudunda tespit edilen belirtilerin ölüm meydana getirecek nitelikte olmadığı, iç muayenesinde kafatasında kırık, kafa içi kanama, iç kanama, beyin doku harabiyeti, iç organ ve büyük damar yaralanmasına rastlanılmadığı ifade edildi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE