Deniz Baysal ve Barış Yurtçu bugün evleniyor

Oyuncu Deniz Baysal ve Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu bugün İzmir'de evleniyor.

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu bugün evleniyor

Oyuncu Deniz Baysal ve Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu bugün İzmir'de düzenlenecek törenle dünya evine giriyor. 

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu dünya evine giriyor

Deniz Baysal, nikah töreninden önce "Başlayalım bakalım" notuyla bir fotoğraf paylaştı. Baysal'ın düğünde 3 farklı gelinlik giyeceği konuşulmuştu. Uzun süredir beraber olan çift 2018 yılının Kasım ayında nişanlanmıştı. 

Deniz Baysal kimdir?

5 Nisan 1991'de İzmir'de dünyaya gelen Deniz Baysal, 2000 yılında henüz 9 yaşındayken oyunculukla tanıştı. Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı ve burada oyunlarda rol aldı. Baysal, 2011 yılında henüz 20 yaşındayken Fox TV'de yayınlanan Derin Sular adlı dizide başrol olarak televizyon dünyasına adım attı. Daha sonra iki reklam filminde rol alan Baysal, Kalbim Dört Mevsim, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir, Aşk Ekmek Hayaller gibi dizilerle kariyer basamaklarını tırmandı. 

Deniz Baysal'ın rol aldığı diziler

Beyaz Yalan adlı dizide, birbirine zıt iki karakteri birden canlandıran Baysal, Kaçak Gelinler adlı diziyle adından söz ettirdi. Türkiye'nin ilk internet dizisi olan Can Bedenden Çıkmayınca adlı projede de rol aldı. En son Fazilet Hanım ve Kızları adlı yapımla ve Söz dizisiyle ekranlara gelen oyuncu, bugün Barış Yurtçu ile evleniyor.

Barış Yurtçu kimdir?

19 Mayıs 1983'te dünyaya gelen Barış Yurtçu aslen Adanalıdır. Kolpa adlı müzik grubunun kurucularındandır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Barış Yurtçu; Kolpa adlı grubun solistidir. Hayat Senin, Mucize İşler, Maximum, Son Nefesim, Yatağın Soğuk Tarafı, Aşk ve Hayat gibi eserlerle müzik kariyerinde zirveye ulaştı. 2016 yılında Ece Seçkin ile Hoş Geldin Ayrılığa adlı düete imza attı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:11

Serap Salman

YORUM EKLE
YORUMLAR
SEVİM Gündevirl.
SEVİM Gündevirl. - 11 ay Önce

Denizi çok Beğeniyorum