Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler!

Dün akşam canlı yayında tartışan Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasındaki gerginlik bitmiyor. Yaşanan tartışma sonrası ilk kez açıklama yapan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler!

Dün akşam Uçankuş TV ekranlarında tartışan ve gergin anlar yaşayan Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor.
Deniz Akkaya, canlı yayında yaşanan gerginlik sonrası ilk kez açıklama yaptı. Ünlü manken, yaptığı açıklama çok sert ifadelere yer verirken Selin Ciğerci hakkında “çocuğuna mayo giydirdin diyen bu zat, kendi ağzı ile parasız kaldığı dönemde fuhuş yaptığını kabul etmiş bir şahıstır” ifadelerini kullandı.
İşte Deniz Akkaya’nın açıklamalarının tamamı;

Deniz Akkaya'nın yaptığı bu sert açıklamalardan sonra Selin Ciğerci'nin vereceği karşılık şimdiden merak konusu oldu.

NE OLMUŞTU?

Deniz Akkaya, Uçankuş TV'de yayınlanan Canlı Masa programında, Selin Ciğerci'nin Bodrum'daki evinde bir kadını eltisi olarak gösterip taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia etmişti. Akkaya'nın bu iddiası üzerine canlı yayına telefonla bağlanan Selin Ciğerci, ortaya atılan iddiaları reddederken programda tansiyon yükselmiş ve ikili arasında büyük tartışma meydana gelmişti. İkilinin arasında geçen tartışmada tansiyon yükselirken, stüdyoda zor anlar yaşanmıştı. Sonrasında ise ikili arasında yaşanan bu kavga, sosyal medyada gündeme oturdu.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 11:24

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE