Deniz Akkaya hayranlarına spor yaptırıyor

Son dönemde spora ağırlık veren manken Deniz Akkaya, Youtube'da başladığı 'Rüya Beden' programıyla hayranlarını spor yapmalarına teşvik edecek.

Deniz Akkaya hayranlarına spor yaptırıyor

Ünlü manken Deniz Akkaya, yeni spor programıyla Youtube'daki yerini aldı. Sağlıklı hayat için sporu bir yaşam biçimi haline getiren Akkaya, Bob Gym ile birlikte kendisine başvuran hayranlarını antrenör Barış Okan Belovacık eşliğinde spor yaptıracak.

Deniz Akkaya bizzat koçluk yapacak

Dijital mecrada daha özgür ve rahat olduklarını ifade eden Deniz Akkaya, Rüya Beden adını verdiği spor programında katılımcıların form değişimlerini anbean ekrana getirecek. Şimdiden çok olumlu değişimler yaşadıklarını belirten ünlü manken, kendisini takip edenleri düzenli spor yapmaları konusunda tavsiyede bulundu.

"Bir değişim hikayesinin ilk adımları"

Deniz Akkaya'nın yeni spor programı Rüya Beden'in ilk bölümü Youtube'da yayınlandı. Akkaya ilk bölümünde şu ifadelere yer verdi: Evet nihayet başladık! Ben ve Barış Okan Belovacık'ın önderliğinde, pek tabii ki en profesyonel ekibi yani Bob Gym'i arkamıza alarak, katılımcılarımızın hayallerinde dahi sahip olmayı düşünemedikleri bedenlere ve aynada görmek istedikleri  kişiye  doğru bir yolculuk hikayesi başlattık! İşte İzlem ve Yunus'un başladıkları noktadan, müthiş bir değişim dönüşüm hikayesinin ilk adımları!

Rüya Beden 1. bölüm

Deniz Akkaya'dan yeni spor programı hazırlığı

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 20:58
YORUM EKLE