Deniz Akkaya, Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftini hedef aldı!

Ebru Şallı geçtiğimiz günlerde eşi Uğur Akkuş'u YouTube kanalına konuk etmiş ve Uğur Akkuş bu programda Ebru Şallı için "Ferrari gibi kadın" açıklamasında bulunmuştu. Deniz Akkaya, Uğur Akkuş'un bu açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Deniz Akkaya, Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftini hedef aldı!

Ebru Şallı, YouTube programında eşi Uğur Akkuş’u ağırlamış ve Uğur Akkuş eşi Şallı için, “Ferrari gibi kadın” diyerek nasıl etkilendiğini anlatmıştı. Uğur Akkuş’un bu gafı akıllara bir dönem aşk yaşadığı Feraye Tanyolaç’ı Ferrari’yle karıştıran Kaya Çilingiroğlu’nu getirmişti.

Ebru şallı uğur akkuş

EŞİNİ FERRARİ'YE BENZETİP BUNU İLTİFAT SAYMAK!

Uğur Akkuş'un Ebru Şallı için yaptığı 'Ferrari gibi kadın' benzetmesi üzerine Deniz Akkaya sosyal medya hesabından bu sözlerle ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Deniz akkaya ebru şallı açıklama

Uğur Akkuş'un bu benzetmesi üzerine Deniz Akkaya resmi Instagram hesabından şunları söyledi; "Eşini Ferrari'ye benzetip, bunu iltifat saymak ve eşinin bunu çok beğenmesi. Birde ağızdan kaçma değil, kendin bilerek isteyerek, övünerek paylaşmak bu söylemi. Peki sormazlar mı sen nesin karşı tarafın sarı taksisi mi? Bir kadın ve bir adam... İlişkisini daha iyi özetleyemezdi..."

 

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE