Demi Moore: Yatağımıza üçüncü kişiyi aldık

56 yaşındaki Amerikalı oyuncu Demi Moore, son günlerde adından çok sık bahsettirirken, eski kocası ile ilgili çok ilginç açıklamalarda bulunması olay oldu.

Demi Moore: Yatağımıza üçüncü kişiyi aldık

Yaklaşık 16 yıl önce tanışan çiftin kısa süre içinde çocukları olacağı haberi gelmiş, fakat Demi Moore hamileliğinin altıncı ayında çocuğunun düşmesiyle alkol ve uyuşturucu problemleri yaşamıştı.

"Yatağa üçüncü kişiyi aldık"

Demi Moore, Inside Out adlı kitabında kendisine ve hayatına dair birçok itirafta bulunmuştu. Bu itiraflardan bir tanesi de Ahston Kutcher’ın kendisini aldatmasının yanı sıra, evli kaldıkları süre boyunca Kutcher'ın üçlü cinsel ilişki için kendisine sürekli olarak baskıda bulunmasıydı. Ünlü oyuncu, yaşadığı olayları anlatmaktan çekinmedi.

Kocasının yaptığı baskıya dayanamayan Demi Moore, yataklarına aldıkları üçüncü kişiyle iki kez cinsel ilişkiye girdiklerini, bunu kabul etmesinin çok büyük bir haya olduğunu söyledi. 

Moore daha sonra Kutcher'in kendisini Britney Jones ve Sara Leal ile aldattığını öğrenmişti. 

Kabul etme nedenini anlattı

Kutcher konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmazken Demi Moore, bunu neden kabul ettiğini anlattı: "Ona ne kadar mükemmel ve eğlenceli olabileceğimi göstermek istemiştim."

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER